Kód produktu: DA30712
Dostupnosť: Skladom
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
5.99€
Bez DPH: 4.99€

Množstvo


detailný popis

ULTRA JEMNÉ A HUSTÉ štetinky 10 000 VLÁKIEN. Zaži úplne nové čistenie zubov! Bambusová zubná kefka je šetrná k prírode a navyše má krásny dizajn.

Bambusovou zubnú kefku, je možná len malou zmenou, ale aj tie najmenšie zmeny pomôžu prispieť k veľkým veciam. Dokonale sa v ňom skĺbia najlepšie zdravotné vlastnosti zubnej kefky spolu s ekologickou šetrnosťou.

Zubná kefka GoEco® BAMBOO 10 000 VLÁKIEN z vysokotlakového bambusu s veľmi mäkkými a hustými štetinkami pre šetrné čistenie zubov.
Rozmery: výška štetín cca 1 cm, dĺžka čistiacej plochy kefky cca 2,3 cm, priemer rukoväte cca 1,3 cm, celková dĺžka kefky 19 cm.

ULTRA JEMNÉ A HUSTÉ štetinky 10 000 VLÁKIEN!

  • efektívne čistenie zubov, ultra jemné štetinky sú maximálne šetrné k zubom i ďasnám
  • vhodné tiež pre deti, seniorov a ľudí so strojčekom
  • hladká rukoväť z bambusu pre pohodlné uchopenie.
  • farebné zakončenie pre ľahké rozlíšenie - VŽDY SI SPOZNÁTE TEN SVOJ!
Maximálne šetrné k zubom i ďasnám
- doporučované stomatológom a dentálnym hygienikom

  • Kefky sú šetrné k životnému prostrediu a navyše majú krásny dizajn.

Z čoho je to vyrobené?

Telo kefky je vyrobené z bambusových stvolov. Silné bambusy sa nakrája na hranoly, tie sa nechajú preschnúť a následne sa z nich vyfrézujú telá kefiek na zuby. Telá kefiek sa potom osadia štetinkami.
Štetinky "extra soft" patria medzi špičku na svetovom trhu. Sú vyrobené z prvotriedneho nylonu a sú šetrné k zubom i ďasnám.
Existujú aj kompostovateľné štetinky, ale tie sú bohužiaľ moc tvrdé a dráždia ďasná. Preto používame nylonové štetinky extra mäkké. Na výrobu štetiniek sa zatiaľ nepodarilo nájsť 100% plnohodnotnú kompostovateľné náhradu, ktorá by bola mäkká a šetrná ako nami používané štetinky z nylonu. Akonáhle takú náhradu objavíme a budeme si istí, že "je to presne ono", zaradíme ju do ponuky.

Ako to mám recyklovať až kefka "doslúži"?

Jednoducho: Hlavicu kefky so štetinkami odlomíš a vyhodíš do zmesového odpadu. Telo kefky z bambusu môžeš bez obáv vhodiť do kompostovateľného odpadu. Pokiaľ ho celý vyhodíš do zmiešaného odpadu, zostanú po čase len štetinky. Zvyšok z bambusu sa rozloží.
Hlavným ekologickým prínosom našich bambusových kefiek je viac ako 96% úspora plastov oproti klasickým kefkám z plastu.