Kód produktu: TB0879
Dostupnosť: Skladom
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
7.99€ 13.99€
Bez DPH: 6.66€

Množstvo


Rýchlorozpustný prací gél na čierne a tmavé prádlo BLACKIMAGE 1500 ml (zodpovedá 3 litrom bežne dostupného prostriedku).

Čierna je základ a nikdy nevyjde z módy. Každý má nejaké čierne kúsky v šatníku. Čierna však vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Inak bledne, bledne, bledne, .... až je z nej sivá. K tmavým farbám je BLACIMAGE gél veľmi šetrný. Má za úlohu odstrániť nečistoty, ale zachovať pôvodnú farbu. Preto obsahuje zložku stabilex s ochranným faktorom CPF 24. Teda najvyššiu možnú ochranu farby pred spraním. Opakovaným praním v tomto gélu sa farby naopak oživujú a získavajú plný odtieň. Inovatívny komplex pracích zložiek zabezpečuje účinné, ale hlavne šetrné odstránenie špiny so zachovaním farieb tak, aby pri praní nevybledli. Gél obsahuje aj komplex bioaktívnych látok, ktoré odstraňujú nečistoty biologického pôvodu. Zvyšky jedla, ovocie, tráva a ďalšie. Vďaka tomu je možné gél používať pri nižších teplotách, čo má veľmi dobrý vplyv na udržanie bielizne v tej najlepšej forme. Bielizeň si zachováva tvar a farbu. Krásne a plné temné farby a hlbinná čierna. Zachovaj si plnosť farieb. A pritom dávkuješ len polovicu gélu než obvykle. Tomu sa hovorí koncentrovaná sila. Úplne nové kúsky tvojho šatníka tí odporúčame aspoň pri prvom praní vyprať samostatne. Zistíš tým skutočnú stabilitu farby novej bielizne. Ak je výsledok dobrý, potom môžeš už ďalej prať spoločne s ostatným oblečením. Pokiaľ si omylom vypral (a) farebné oblečenie v prášku na biele oblečenie a vybledla ti farba, tak nezúfaj. Všetko sa dá napraviť. Po cca troch praniach farebnej bielizne v tomto gélu sa farby opäť rozjasnia a vyblednutý nádych z bieleho prášku sa odstráni. U celkom nových odevov sleduj na ich visačke nápis: WASH SEPARATELY = prať oddelene / SAMOSTATNE. Takéto oblečenie nemá dostatočne stabilizovanú farbu textílie - uvoľňuje ju pri praní. Mohlo by ti zafarbiť ďalšiu bielizeň. Per toto oblečenie vždy oddelene.

Teplotný rozsah použitia: Použiteľný pre teploty od 20 do 95 st. Celzia Optimálne teploty na pranie farebnej bielizne sú do 40 stupňov Celzia. Dodržuj pokyny výrobcov textílií.        Ekológia

Tento prací prostriedok je veľmi koncentrovaný. Stačí polovičné množstvo oproti klasickým prostriedkom. Neobsahuje zbytočnú vodu, ktorá má za cieľ u obyčajných prostriedkov len zvyšovať celkový objem produktu. 1,5 litra zodpovedá 3 litrom obyčajného gélu zo supermarketu. Vďaka tomu sa prostriedok 2 x lepšie vyplácha z bielizne. Vznikne iba polovičné množstvo odpadu vo vode. Na zabalenie stačí menší / polovičný obal. Polovičný obal pri preprave k tebe vyprodukuje menej emisií výfukových plynov. Zaberie polovicu miesta v tvojej kúpeľni oproti klasickým nekoncentrovaným prostriedkom. Neničí baktérie v čističkách odpadových vôd.
Zelený tip

Tento prostriedok je: Bez chlóru. Bez perborátu. Bez fosfátov. Nikdy nebol, nie je a nebude testovaný na zvieratách.

    


        Recyklácia

Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie


        Posledná kvapka

Využi drogériu aj kozmetiku do poslednej kvapky. Fľaše od čistiacich prostriedkov alebo kozmetiky najprv vypláchni, roztok použi na pranie, umývanie alebo čistenie a využi je vždy do ich poslednej kvapky. Až vypláchnuté fľaše recykluj do plastových zberných kontajnerov. Ušetríš peniaze a zároveň prispeješ k ochrane prírody pri druhotnom spracovaní plastov.


        Vyrobené v ČR

Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie.
Potrebuješ odmerku?

Pripíš si ju do objednávky pod kódom výrobku AA0239. Opakovaným používaním odmeriek a pumpičiek k našim výrobkom aktívne prispievaš aj ty k zníženiu plastového odpadu