Kód produktu: FC6593S
Dostupnosť: Skladom
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
19.98€ 27.76€
Bez DPH: 16.65€

Množstvo


Súčasťou sady je:


            1x denný pleťový krém & sérum 50 ml. DENNÝ pleťový krém a sérum s makadamovým olejom podporuje schopnosť prirodzenej hydratácie pokožky zvnútra, a tak napomáha udržiavať ju pružnú, vláčnu a elastickú. Olej z makadamových orechov sa veľmi ľahko sa vstrebáva, chráni, hydratuje a regeneruje pokožku. Obsahuje vitamíny A, B, E a má prirodzený UV faktor 3-4.

            1x nočný pleťový krém & sérum 50 ml. NOČNÝ pleťový krém a sérum s makadamovým olejom pre intenzívnu nočnú výživu počas spánku. Podporuje schopnosť prirodzenej hydratácie pokožky zvnútra, a tak napomáha udržiavať ju pružnú, vláčnu a elastickou. Olej z makadamových orechov sa veľmi ľahko vstrebáva, chráni, hydratuje a regeneruje pokožku. Obsahuje vitamíny A, B, E a má prirodzený UV faktor 3-4.

            1x etue / taštička Etue / kozmetická taštička s odnímateľným pútkom na ruku, uzatváranie na zips, vnútri podšívka a postranné vrecko na drobnosti. Vhodné na kozmetické pomôcky i nevyhnutné drobnosti ako sú líčidlá, šperky, drobná drogérie .... a ďalšie nevyhnutnosti pre dom i cestovanie. Materiál: 100% PES. Rozmery: 26,5 x 19 cm.

            1x zrkadielko. Vreckové skladacie cestovné zrkadielko, vnútri s dvoma zrkadlami (jedno klasické a jedno zväčšovacie), okrúhle, vyrobené z kovu s bielou mierne lesklou povrchovou úpravou a logom FC. Vnútri dve zrkadlá: jedno klasické a jedno zväčšovacie.

Súvisiace produkty