Kód produktu: FC6591S
Dostupnosť: Skladom
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
19.98€ 27.76€
Bez DPH: 16.65€

Množstvo


Súčasťou sady je:


                1x denný pleťový krém & sérum 50 ml. DENNÝ pleťový krém a sérum v jednom s vysokým obsahom konopného oleja. Veľmi dobre a rýchlo sa vstrebáva do pokožky. Obsahuje Aloe Vera, Panthenol, Allantoin a Vitamín E pre dokonalú výživu a zjemnenie pokožky.

                1x nočný pleťový krém & sérum 50 ml. NOČNÝ pleťový krém a sérum na ošetrenie a intenzívnu výživu pokožky v priebehu spánku. S vysokým obsahom konopného oleja. Pomáha obnovovať prirodzený ochranný mikrofilm a tým zvyšuje odolnosť pokožky voči negatívnemu pôsobeniu okolitého prostredia. Aleo vera, Panthenol, Allantoin a Vitamín E pre dokonalú výživu a starostlivosť.

                1x etue / taštička Etue / kozmetická taštička s odnímateľným pútkom na ruku, uzatváranie na zips, vnútri podšívka a postranné vrecko na drobnosti. Vhodné na kozmetické pomôcky i nevyhnutné drobnosti ako sú líčidlá, šperky, drobná drogérie .... a ďalšie nevyhnutnosti pre doma i cestovaní. Materiál: 100% PES. Rozmery: 26,5 x 19 cm.

                1x zrkadlo. Vreckové skladacie cestovné zrkadielko, vnútri s dvoma zrkadlami (jedno klasické a jedno zväčšovacie), okrúhle, vyrobené z kovu s bielou mierne lesklou povrchovou úpravou a logom FC. Vnútri dve zrkadlá: jedno klasické a jedno zväčšovacie.

Súvisiace produkty