Kód produktu: FC6595S
Dostupnosť: Skladom
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
23.98€ 31.76€
Bez DPH: 19.98€

Množstvo


Súčasťou sady je:

                1x denný pleťový krém & sérum 50 ml DENNÝ pleťový krém a sérum s arganovým olejom má schopnosť posilňovať kožné väzivo a napínať pokožku, dodáva "mladistvejší vzhľad", má ochranné účinky proti pôsobeniu slnečného žiarenia. Je účinný antioxidant, pôsobí ako prirodzené antiseptikum. Vyhladzuje existujúce vrásky a bráni tvorbe nových.

                1x nočný pleťový krém & sérum 50 ml NOČNÝ pleťový krém a sérum s arganovým olejom má schopnosť posilňovať kožné väzivo a napínať pokožku, dodáva "mladistvejší vzhľad", má ochranné účinky proti pôsobeniu slnečného žiarenia. Je účinný antioxidant, pôsobí ako prirodzené antiseptikum. Vyhladzuje existujúce vrásky a bráni tvorbe nových.

                1x etue / taštička Etue / kozmetická taštička s odnímateľným pútkom na ruku, uzatváranie na zips, vnútri podšívka a postranné vrecko na drobnosti. Vhodná na kozmetické pomôcky i nevyhnutné drobnosti ako sú líčidlá, šperky, drobná drogérie .. ..a ďalšie nevyhnutnosti pre doma i cestovaní. Materiál: 100% PES. Rozmery: 26,5 x 19 cm.

                1x zrkadlo. Vreckové skladacie cestovné zrkadielko, vnútri s dvoma zrkadlami (jedno klasické a jedno zväčšovacie), okrúhle, vyrobené z kovu s bielou mierne lesklou povrchovou úpravou a logom FC. Vnútri dve zrkadlá: jedno klasické a jedno zväčšovacie.

Súvisiace produkty