Kód produktu: CP0835
Dostupnosť: Vypredané
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
19.99€ 23.95€
Bez DPH: 16.66€

Množstvo


Sada obsahuje:

1x CARSHINEX leštenka na autá - 500 ml Leštenka na automobily so silikónovou zložkou multi-silicone s obsahom shinex AM leštiace zložkou špeciálne vyvinutou pre karosérie automobilov.

1x CAR Discoteca čistič diskov kolies - 500 ml Intenzívny čistič účinne odstráni usadené nečistoty na diskoch automobilových kolies a každé ďalšie čistenie je oveľa jednoduchšie.

1x CAR INSECTIDO odstraňovač hmyzu z áut - 500 ml Odstraňovač hmyzu a nečistôt z automobilových povrchov - čelných skiel, prednej masky, ŠPZ, zrkadiel a ďalších. Obsahuje zložku Insect Protector, ktorá vytvára ochranný film, vďaka ktorému je ďalšie čistenie omnoho jednoduchšie.

1x CAR SHAMPOO 2in1 autošampon - 500 ml Autošampón s ochranným konzervačným voskom čistí a zároveň poskytuje účinnú ochranu. Po čistení vytvorí ochrannú vrstvu, ktorá odpudzuje stekajúce kvapky vody.

1x GUMMI 2in1 čistič a impregnácia gumových povrchov - 500 ml Čistič a impregnácia gumových povrchov - rohožky, koberčeky, pneumatiky a gumené tesniace súčasti v celej domácnosti . Čistí a zároveň poskytuje účinnú ochranu clean & care.

1x transparentný sáčok na zabalenie sady