Kód produktu: CP0306
Dostupnosť: Skladom
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
10.77€ 14.76€
Bez DPH: 8.98€

Množstvo


Sada INFINITY obsahuje:

1x L'AVIVAGE 2in1 INFINITY avivážne kondicionér - 750ml. Inšpirované bohatým koktailom vône prebúdzajúcej sa jarnej prírody, s tónmi zeleného čaju a santalového dreva. Typ vône: svieža, kvetinová, drevitá. Hlava: pomarančové kvety, kvety jablone. Srdce: čajová ruža, fialky. Základ: santalové drevo, ambra, pižmá

1x PARFUM air & textiles INFINITY - 250 ml prevoňajte si svoj byt príjemnou vôňou s jemným parfumom! Stačí si vybrať tú pravú! Air & textiles osviežovače vzduchu majú všestranné použitie nielen do vzduchu, môžeš s nimi navoňať uteráky, závesy ale samozrejme aj oblečenie alebo košele. Vďaka luxusnému kozmetickému parfumu spoľahlivo prevonia a priestory v tvojej domácnosti a tiež tvoje textílie.

1x ALOEBALSAM AQUATIX Infinity- 500 ml. Vysoko koncentrovaný revolučný gél na ručné umývanie riadu. 500 ml balenie AQUATIX balsam zodpovedá štyrom obyčajným nekoncentrovaným prostriedkom na riad z maloobchodu. Hustá pena, účinné odmasťuje a zanecháva príjemný pocit na rukách.

1x 10 ks hubky HARD na umývanie riadu, mäkší povrch. Kuchynská hubka 10 ks v pastelových farbách. Rozmer každej hubky je š 10 x h 5 x v 3 cm. Dobre pení a nespôsobuje škrabance, zdrsnená strana pre jednoduché odstránenie zaschnutých nečistôt.

1x transparentný sáčok na zabalenie sady