Kód produktu: CP0899
Dostupnosť: Skladom
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
13.33€ 16.76€
Bez DPH: 11.11€

Množstvo


Darčeková sada REBELITO obsahuje:


                 1x obrázok na ráme "vyfarbi si sám" lietadlo, 24 x 30 cm. Obrázok "vyfarbi si sám" s predkreslenými obrázkami, pevné canvasové plátno zafixované na pevnom MDF ráme. Balenie obsahuje 6 vodou riediteľných netoxických farieb a 1 štetec. Rozmer obrázku 24 x 30 cm, dĺžka štetca 17 cm.                 1x 12 ks obličejoffky. Súprava 12 ks farieb na tvár a telo. Jednoduchá aplikácia, vodou zmývateľné. Užijete si veľa zábavy! Tvárové farby sú netoxické a ľahko umývateľné. Do školy alebo na domáce kreslenie. Rozmer 1 farby: 9 x 1 cm, šírka "čiary" 3 mm.

                1x tekuté mydlo bubliny CREAMGEL REBELITO® 500 ml. Osviežujúca a energizujúca vôňa s akordmi zeleného čaju a citróna s jemnou vetrovou nótou. Typ vône: svieža, citrusová, vetrová. Hlava: verbena, mäta, citrónová kôra. Srdce: medovka, citrónová tráva. Základ: jazmín.

                1x 6 ks plochých štetcov. 6 ks sada štetcov na maľovanie s mäkkými štetinami, rôzne veľkosti pre široké i jemné ťahy. Kombinácia plochých a guľatých štetcov. Dĺžka štetcov 12,5 - 15,5 cm. Rôzne veľkosti pre široké i jemné ťahy - 4 ploché štetce, 2 okrúhle štetce.

                1x transparentný sáčok na zabalenie sady

Súvisiace produkty