Kód produktu: BB0708
Dostupnosť: Skladom
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
5.99€ 9.99€
Bez DPH: 4.99€

Množstvo


Zabíja 99,99% baktérií a vírusov, vrátane koronaviru. Testováné štátnym zdravotným ústavom Praha. Dezinfekčné spray na hladké povrchy, 71% alkoholu, BACILEX DISINFECTING SPRAY, 500 ml, s príjemnou kvetinovou vôňou. Doporučené pre rýchlu dezinfekciu rôznych plôch a predmetov!

Viete, že ... ALKOHOL v koncentrácii 71% pôsobí ako dezinfekcia s antibakteriálnymi, antivírusovými a protiplesňovými účinkami. Narušuje steny mikroorganizmov (baktérie i vírusy), a tým ich ničí. Najefektívnejšia je pritom koncentrácia od 60% alkoholu a viac, čo potvrdzujú epidemiológovia, hygienici, Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) aj Svetová zdravotnícka organizácia (WHO). je určený pre priamu postrekovú dezinfekciu malých plôch, predmetov a nástrojov je vhodný predovšetkým tam, kde sa očakáva väčší mikrobiologická kontaminácia a je potreba rýchla a účinná dezinfekcia vhodný pre profesionálne i spotrebiteľské použitie s príjemnou kvetinovou vôňou. Širokospektrálny DEZINFEKCIA!

SCHVÁLENÉ pre: domácnosti, zdravotníctvo, priemysel. Alkoholová dezinfekcia špeciálnych respiračných rúšok a respirátorov (podľa metodiky ČVUT): nastriekaj na respiračné rúško a respirátor z oboch strán (vonkajšie i vnútorné) zaves a nechaj úplne uschnúť a vyvetrať cca 30 minút. Bacilex® dezinfekčný sprej totiž likviduje vírusy, baktérie, ale aj plesne, ktoré sa tvoria na vlhkom povrchu respiračných rúšok a respirátorov.

NOVÁ FĽAŠA GoEco zo 100% recyklátu (vytriedený a umytý plast) 100% hmotnosti tejto fľaše tvoria plasty, ktoré ľudia vytriedili a odovzdali do zberu.

Ekológia: Tento prostriedok je vysoko koncentrovaný. Stačí menšie množstvo oproti klasickým prostriedkom. Neobsahuje zbytočnú vodu, ktorá má za cieľ u obyčajných výrobkov zo supermarketu len zvyšovať celkový objem tekutiny a výhodnosť produktu. Vďaka menšiemu plastovému odľahčenému obale nášho koncentrátu prospešné pre životné prostredie pri následnom spracovaní odpadových plastov. Ušetríš peniaze za zbytočné nadmerné plastové obaly riedených prostriedkov a ich prepravu do supermarketu. Vďaka tomu získaš len koncentrovaný silu, ktorú skutočne potrebuješ a využiješ. Vznikne menšie množstvo odpadu pre následnú recykláciu plastov Na zabalenie nášho koncetrátu stačí menší obal. Menší obal pri preprave k tebe vyprodukuje menej emisií výfukových plynov. Zaberie menej miesta v domácnosti oproti klasickým nekoncentrovaným prostriedkom. Neničí baktérie v čističkách odpadových vôd.

Zelený tip: Tento prostriedok je: Bez chlóru. Bez perborátu. Bez fosfátov. Nikdy nebol, nie je a nebude testovaný na zvieratách.

Recyklácia: Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie.

Posledná kvapka: Využi drogériu aj kozmetiku do poslednej kvapky. Fľaše od čistiacich prostriedkov alebo kozmetiky najprv vypláchni, roztok použi na pranie, umývanie alebo čistenie a využi je vždy do ich poslednej kvapky. Až vypláchnuté fľaše recykluj do plastových zberných kontajnerov. Ušetríš peniaze a zároveň prispeješ k ochrane prírody pri druhotnom spracovaní plastov. Vypláchnuté fľaše sa jednoducho recyklujú a spracovávajú lepšie