Kód produktu: ST0534
Dostupnosť: Skladom
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
3.99€ 6.79€
Bez DPH: 3.33€

Množstvo


ECOTOILET SUPER GEL intenzívny čistič na toalety, bidety a pisoáre, 500 ml, s eukalyptovou / vetrovou vôňou

NOVÉ PRÍRODNÉ A odbúrateľné tenzidy. Obsahuje 5 x viac aktívnych látok na odstránenie vodného kameňa, usadenín a nečistôt. Zaistí dokonalú čistotu, po čistení krásne prevonia priestor WC. Vydrží na mise až 3 spláchnutie a stále pôsobí! Super silný KONCENTRÁT. Super nápad: Tento gél môžeš tiež použiť na odstránenie vodného kameňa, usadenín a nečistôt sprchových kútov, ich skiel i obkladov.

Ekológia: Tento prostriedok je koncentrovaný .Stačí menšie množstvo oproti klasickým prostriedkom. Neobsahuje zbytočnú vodu, ktorá má za cieľ u obyčajných výrobkov zo supermarketu len zvyšovať celkový objem tekutiny a výhodnosť produktu. Vďaka menšiemu plastovému odľahčenému obale nášho koncentrátu prospešné pre životné prostredie pri následnom spracovaní odpadových plastov. Ušetríš peniaze za zbytočné nadmerné plastové obaly riedených prostriedkov a ich prepravu do supermarketu. Vďaka tomu získaš len koncentrovaný silu, ktorú skutočne potrebuješ a využiješ. Vznikne menšie množstvo odpadu pre následnú recykláciu plastov Na zabalenie nášho koncetrátu stačí menší obal. Menší obal pri preprave k tebe vyprodukuje menej emisií výfukových plynov Zaberie menej miesta v domácnosti oproti klasickým nekoncentrovaným prostriedkom.

Zelený tip: Tento prostriedok je: Bez chlóru. Bez perborátu. Bez fosfátov. Nikdy nebol, nie je a nebude testovaný na zvieratách.

Recyklácia: Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie

Posledná kvapka: Využi drogérii aj kozmetiku do poslednej kvapky. Fľaše od čistiacich prostriedkov alebo kozmetiky najprv vypláchni, roztok použi na pranie, umývanie alebo čistenie a využi je vždy do ich poslednej kvapky. Až vypláchnuté fľaše recykluj do plastových zberných kontajnerov. Ušetríš peniaze a zároveň prispeješ k ochrane prírody pri druhotnom spracovaní plastov. Vypláchnuté fľaše sa jednoducho recyklujú a spracovávajú lepšie