Kód produktu: FC6746
Dostupnosť: Skladom
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
17.77€ 22.94€
Bez DPH: 14.81€

Množstvo


Sada obsahuje:

1 x prírodné kozmetické mydlo rastlinné s levanduľovým extraktom 90 g. Úplne nové prírodné rastlinné krémové mydlo s levanduľovým extraktom. Je veľmi šetrné k pokožke a má silné hydratačné a upokojujúce schopnosti. Pena je hustá, krémová a hladivá. Vhodné pre citlivú pleť. Lavanderium genetics sensitive creamy soap with oil. LAVANDERIUM genetics sensitive prírodné kozmetické krémové mydlo, rastlinné s levanduľovým extraktom, 90 g.

1 x sprchový gél s olejom a ukľudňujúcou vôňou levandule 250 ml. Úplne nový sprchový gél so špeciálnym vodorozpustným olivovým olejom. Bez parabénov. Je veľmi šetrný k pokožke a má silné hydratačné a upokojujúce schopnosti. Pena je hustá, krémová a hladivá. Vhodné pre citlivú pleť. Lavanderium genetics sensitive shower gel with oil. 250 ml.

1 x pena do kúpeľa 500 ml, Krémová pena do kúpeľa s obsahom hydratačných a zvláčňujúcich zložiek. Bez parabénov. Je veľmi šetrná k pokožke a má silné hydratačné a upokojujúce schopnosti. Pena je hustá, krémová a hladivá. Vhodné pre citlivú pleť. Lavanderium genetics sensitive buble bath 500 ml.

1 x telový krém s olejom a ukľudňujúca vôňa levandule 200 ml. LAVANDERIUM genetics sensitive telový krém s olivovým olejom a nukleotidy z planktónu ošetruje a upokojuje suchú pokožku. Bez parabénov. Vhodný aj pre citlivú pleť. 200 ml

1 x telový a masážny olej s vitamínom E 100 ml. Masážny olej na báze mandľového oleja s levanduľovou parfumáciou. Bez konzervantov, parabénov a bez minerálnych olejov. Na uvoľňujúcu a relaxačnú masáž celého tela. Vhodný aj na zvláčnenie pokožky po kúpeli. 100 ml.

1 x umývacie puf Umývacie puff purpurový, priemer 12 cm.

1 x transparentné vrecúško na zabalenie sady

Súvisiace produkty