Kód produktu: CP0809
Dostupnosť: Skladom
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
19.99€ 26.34€
Bez DPH: 16.66€

Množstvo


Sada pre čistú domácnosť obsahuje:

1x COLORIT gél na farebné prádlo 30 praní

1x L'AVIVAGE 2in1 NAMASTE avivážne kondicionér - 750 ml. Avivážny kondicionér L'AVIVAGE 2in1 je dvojzložkový antistatický, zmäkčovací a parfumovaný prostriedok, ktorý sa pridáva do posledného plákania v práčke alebo pri ručnom praní. 750 ml zodpovedá 4,5 l bežnej aviváže.

1x XONOX WINDOW čistič na okná 500 ml. Sprej pre dokonale čisté a lesklé okná, sklá a zrkadlá, úplne bez šmúh. Zaručuje vysoký lesk bez šmúh a zabraňuje zahmlievaniu skiel a zrkadiel.

1x XONOX SPA čistič na kúpeľne 500 ml. Čistič kúpeľní s vodoodpudivým efektom účinne odstraňuje zlúčeniny vodného kameňa. Nastriekajte na hladké umývateľné povrchy a po chvíľke opláchnite vodou, vytvorí sa ochranná vrstva, ktorá odpudzuje stekajúce kvapky vody. Vďaka tomu zostanú čistené plochy dlho bez zaschnutých kvapiek vody.

1x XONOX FOODOO čistič na kuchyne a mastnotu 500 ml. Čistič kuchyňou s vysokou odmasťovacou schopnosťou, zaistí dôkladnú čistotu všetkých povrchov. Špeciálne odmasťovacie zložky vyčistia hladké umývateľné povrchy v kuchyni. Je to veľmi účinný a vysoko koncentrovaný prostriedok. S mimoriadnou čistiacou silou. Hladké povrchy ako sú povrchy a dvierka kuchynských liniek, chladničky, vonkajšie dvierka rúry a podobné povrchy stačí nastriekať, pretrieť handričkou a potom utrieť čistou mokrou handričkou.

1x darčeková kazeta na zabalenie sady