Kód produktu: GC0612
Dostupnosť: Skladom
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
3.99€ 9.19€
Bez DPH: 3.33€

Množstvo


OKAMŽITÁ PENA. Vďaka revolučnej technológii PRE DOKONALE ČISTÝ RIAD AQUATIX EcoFoam ovocné smoothie - aktívna pena na ručné umývanie riadu s ovocnou, sladkou, exotickou vôňou.  Aktívne zložky sú vyrobené z kokosového oleja a sú ľahko biologicky odbúrateľné a šetrné k životnému prostrediu. Silne odmasťovacie účinky, vďaka ktorým riad umyješ rýchlo a jednoducho spoľahlivo zbaví riad všetkých nečistôt a mastnoty stlačením napeňovacej pumpičky vytvoríš bohatú penu, ktorú aplikuješ na umývaciu hubku alebo priamo na riad okamžitá pena - nie je nutné namáčať hubku a napeňovať pomocou vody a huby ak chceš viac peny, potom stlačenie pumpičky zopakuj po umytí riadu opláchni. Stačí stlačiť A MÁŠ bohatú penu! Po umytí zostane riad žiarivo čistý a dokonale odmastený. 

Ekológia: Tento prostriedok je veľmi koncentrovaný. Stačí menšie množstvo oproti klasickým prostriedkom. Neobsahuje zbytočnú vodu, ktorá má za cieľ u obyčajných výrobkov zo supermarketu len zvyšovať celkový objem tekutiny a výhodnosť produktu. Vďaka menšiemu plastovému obalu nášho koncentrátu prospešné pre životné prostredie pri spracovaní odpadových plastov. Ušetríš peniaze za zbytočné nadmerné plastové obaly riedených prostriedkov a ich prepravu do supermarketu. Vďaka tomu získaš len koncentrovanú silu, ktorú skutočne potrebuješ a využiješ. Vznikne menšie množstvo odpadu pre následnú recykláciu plastov. Na zabalenie stačí menší / polovičný obal. Menší obal pri preprave k tebe vyprodukuje menej emisií výfukových plynov. Zaberie menej miesta v tvojej kuchyni oproti klasickým nekoncentrovaným prostriedkom. Neničí baktérie v čističkách odpadových vôd.

Zelený tip: Tento prostriedok je: Bez chlóru. Bez perborátu. Bez fosfátov. Nikdy nebol, nie je a nebude testovaný na zvieratách. Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie. 

Využi drogérii aj kozmetiku do poslednej kvapky. Fľaše od čistiacich prostriedkov alebo kozmetiky najprv vypláchni, roztok použi na pranie, umývanie alebo čistenie a využi je vždy do ich poslednej kvapky. Až vypláchnuté fľaše recykluj do plastových zberných kontajnerov. Ušetríš peniaze a zároveň prispeješ k ochrane prírody pri druhotnom spracovaní plastov. Vypláchnuté fľaše sa jednoducho recyklujú a spracovávajú lepšie.