Kód produktu: BB0698
Dostupnosť: Skladom
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
5.99€ 7.99€
Bez DPH: 4.99€

Množstvo


Gél na toalety s 65% alkoholu, 500ml, BACILEX® ultraHYGIENE + vydrží na povrchu aj po niekoľkých spláchnutiach zaistí absolútne hygienickú čistotou WC misy krásne prevonia priestor WC so sviežou parfumáciou

Viete, že ... ALKOHOL v koncentrácii 65% pôsobí ako dezinfekcia s antibakteriálnymi, antivírusovými a protiplesňovými účinkami. Narušuje steny mikroorganizmov (baktérie i vírusy), a tým ich ničí. Najefektívnejšia je pritom koncentrácia od 60% alkoholu a viac, čo potvrdzujú epidemiológovia, hygienici, Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) aj Svetová zdravotnícka organizácia (WHO).

Ekológia: Tento prostriedok je koncentrovaný. Stačí menšie množstvo oproti klasickým prostriedkom. Neobsahuje zbytočnú vodu, ktorá má za cieľ u obyčajných výrobkov zo supermarketu len zvyšovať celkový objem tekutiny a výhodnosť produktu. Vďaka menšiemu plastovému odľahčenému obale nášho koncentrátu prospešné pre životné prostredie pri následnom spracovaní odpadových plastov. Ušetríte peniaze za zbytočné nadmerné plastové obaly riedených prostriedkov a ich prepravu do supermarketu. Vďaka tomu získate len koncentrovanú silu, ktorú skutočne potrebujete a využijete. Vznikne menšie množstvo odpadu pre následnú recykláciu plastov. Na zabalenie nášho koncetrátu stačí menší obal. Menší obal pri preprave k tebe vyprodukuje menej emisií výfukových plynov Zaberie menej miesta v domácnosti oproti klasickým nekoncentrovaným prostriedkom.

Zelený tip: Tento prostriedok je: Bez chlóru. Bez perborátu. Bez fosfátov. Nikdy nebol, nie je a nebude testovaný na zvieratách.

Recyklácia: Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie.

Posledná kvapka: Využi drogériu aj kozmetiku do poslednej kvapky. Fľaše od čistiacich prostriedkov alebo kozmetiky najprv vypláchni, roztok použi na pranie, umývanie alebo čistenie a využi je vždy do ich poslednej kvapky. Až vypláchnuté fľaše recykluj do plastových zberných kontajnerov. Ušetríš peniaze a zároveň prispeješ k ochrane prírody pri druhotnom spracovaní plastov. Vypláchnuté fľaše sa jednoducho recyklujú a spracovávajú lepšie