Kód produktu: EL24231
Dostupnosť: Skladom
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
29.99€ 49.00€
Bez DPH: 24.99€

Množstvo


AUTOMATICKÝ, BEZDOTYKOVÝ DÁVKOVAČ tekutého mydla, prostriedku na umývanie riadu alebo sprchového gélu "100% HYGIENICKÝ" "

Využijete na tekuté mydlá, prostriedky na umývanie riadu alebo sprchové gély. 

Prečo si kúpiť práve bezdotykový dávkovač je moderný, hygienický a má bezdotykové ovládanie ešte hygienickejšie bude umývanie, keď použijete naše gélové mydlo s antimikrobiálnou prísadou BACILEX Hygiene + môžete si zvoliť 3 možnosti dávkovania mydla (1,5 ml, 3 ml a 4,5 ml) vďaka infračervenému senzoru zaznamená pohyb a automaticky uvoľní potrebnú dávku mydla, čistiaceho prostriedku alebo sprchového gélu ... Pri dávkovaní sa rozsvieti zelené LED svetlo vo vrchnej časti.

Výhody bezdotykového dávkovača možno použiť na dávkovanie mydla i prostriedku na umývanie riadu. Udržuje čistotu a poriadok v kúpeľni aj kuchyni super pre deti, ktoré si umývanie rúk od teraz zamilujú! moderný design - 100% hygienický jednoduché plnenie vyskrutkovaním plastové nádobky v spodnej časti.

NÁŠ TIP: sprchovým gélom naplň automatický dávkovač a použi ako tekuté mydlo alebo naplň dávkovač Balsamo na riad AQUATIX a nadávkujte si potrebné množstvo na hubku ... pohodlné a čisté umývanie! Svetelný LED indikátor prevádzky: zapnutie / zelené, vypnutie / červené LED svetlo vo vrchnej časti!

Technické parametre: Napájanie na tužkové batérie 4 x 1,5 AAA (nie sú súčasťou balenia). Objem nádobky na mydlo 340 ml, Uhol trysky 20 °, Rozmery š 8,4 x h 11 x v 24 cm.