Kód produktu: BB0738
Dostupnosť: Skladom
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
3.99€ 6.79€
Bez DPH: 3.33€

Množstvo


HANDGEL BACILEX ULTRAHYGIENE + PLATINUM čistiaci gél na ruky, 65% alkoholu, 100 ml s pánskou parfemáciou ... PLATINUM je svieža pánska drevitá parfumácie, v ktorej sa ukrýva mandarínka, pomaranč, limetka a elemi. Záver: je kombináciou cédru, pačuli, vanilky, machu a ambry. Typ vône: pánska, svieža, drevitá. Hlava: mandarínka, pomaranč, limeta, elemi. Srdce: geránie, elemi, ambra, citrusy. Základ: céder texas, pačuli, vanilka, mach, ambra. HLAVNÉ VÝHODY: 1) silnejšia (65% alkoholu), 2 ) bez zápachu denaturace, 3) príjemná pánska vôňa, 4) viac hydratačných látok pre hebkú pokožku (nevysúša ruky). Zaistí dokonalú hygienu rúk bez potreby mydla a vody, neoplachuje sa! Viete, že .. ALKOHOL v koncentrácii 65% pôsobí ako dezinfekcia s antibakteriálnymi, antivírusovými a protiplesňovými účinkami. Narušuje steny mikroorganizmov (baktérie i vírusy), a tým ich ničí. Najefektívnejšia je pritom koncentrácia od 60% alkoholu a viac, čo potvrdzujú epidemiológovia, hygienici, Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) aj Svetová zdravotnícka organizácia (WHO). Viete, že .... Glycerín má hydratačné účinky na pokožku. Glycerín zvláčňuje a zlepšuje vzhľad pokožky.

Kedykoľvek "po ruke" - pri cestovaní, v práci, preventívne kedykoľvek a kdekoľvek využiješ v aute, lietadle, vo vlaku, metra, autobuse, ale aj v reštaurácii, jedálni, na bicykli, v prírode .... na nákupné vozíky, vypínače, kľučky, gombíky vo výťahu, na toalete a verejných WC.

65% alkoholu, pánska drevitá vôňa bez nepríjemných pachov alkoholu viac hydratačných látok pre hebkú pokožku (nevysúša ruky) samozrejme aj cez tieto výhody je nutné klasické umývanie rúk vodou a mydlom Dôležité a nutné: 1) Nanes gél z oboch strán rúk, na chrbát aj medzi prstami!      2) Nanášaj dostatočné množstvo, aby boli ruky vlhké!  3) Nechaj pôsobiť 20 až 30 sekúnd, kým sa gél neodparí. Na zvýšenú hygienu rúk musíme dbať obzvlášť v období vírusových epidémií. Používaj gély s vysokým obsahom alkoholu! Ruky si umývajte tiež teplou vodou a mydlom oveľa častejšie. Recyklácia: Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie