Kód produktu: BB017521
Dostupnosť: Skladom
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
4.99€ 7.99€
Bez DPH: 4.16€

Množstvo


Gélové mydlo BACILEX Hygiene + s antimikrobiálnou prísadou, 500 ml. Kvetinová, drevitá, pižmová vôňa. Hlava: zelená nota, bergamot, ruža. Srdce: konvalinka, jazmín, pomarančový kvet. Základ: vanilka, céder, santal, ambra, mošus.

Obsahuje: Extrakt z moruši bielej a korkovníka amurského. Extrakty sa hojne využívajú v tradičnej čínskej medicíne už po tisícročia.

Ekologicky šetrná receptúra bez parabénov.

Viete, že ... Glycerín má hydratačné účinky na pokožku. Zvláčňuje a zlepšuje vzhľad pokožky. Tekuté gélové mydlo na ruky obsahuje extrakt z Aloe Vera Barbadensis zaistí pocit hebkej a vláčne pokožky PENA NA RUKY A TELO VYDRŽÍ AŽ 3 X dlhšie ako bežné MYDLÁ NA RUKY.

Ekológia: Stačí menšie množstvo. Neobsahuje zbytočnú vodu. Vďaka menšiemu plastovému obalu nášho koncentrátu prospešné pre životné prostredie pri spracovaní odpadových plastov. Ušetríte peniaze za zbytočné nadmerné plastové obaly riedených prostriedkov a ich prepravu do supermarketu. Vďaka tomu získate len koncentrovanú silu, ktorú skutočne potrebujete a využijete. Vznikne menšie množstvo odpadu pre následnú recykláciu plastov. Na zabalenie nášho koncentrátu stačí menší obal. Menší obal pri preprave k tebe vyprodukuje pri preprave menej emisií výfukových plynov Zaberie menej miesta v domácnosti oproti klasickým nekoncentrovaným prostriedkom. Neničí baktérie v čističkách odpadových vôd.

Recyklácia: Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie.

Posledná kvapka: Využi drogériu aj kozmetiku do poslednej kvapky. Fľaše od čistiacich prostriedkov alebo kozmetiky najprv vypláchni, roztok použi na pranie, umývanie alebo čistenie a využi je vždy do ich poslednej kvapky. Až vypláchnuté fľaše recykluj do plastových zberných kontajnerov. Ušetríš peniaze a zároveň prispeješ k ochrane prírody pri druhotnom spracovaní plastov. Vypláchnuté fľaše sa jednoducho recyklujú a spracovávajú lepšie.