Kód produktu: BB01731
Dostupnosť: Skladom
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
3.99€ 6.79€
Bez DPH: 3.33€

Množstvo


HLAVNÉ VÝHODY: 1) je silnejší (65% alkoholu). 2) bez zápachu denaturace. 3) ovocná hypoalergénná parfemace. 4) viac hydratačných látok pre hebkú pokožku (nevysúša ruky). Čistiaci gél na ruky HANDGEL BACILEX ULTRAHYGIENE + obsahuje 65% alkoholu, 100 ml., S príjemnou parfemacou: ovocná, s tónmi vanilky, drevitá, dámska. Benefity produktu handGEL BACILEX ultraHYGIENE +: ovocná vôňa bez nepríjemných pachov alkoholu65% alkoholu (vyšší obsah) viac hydratačných látok pre hebkú pokožku (nevysúša ruky). Zaistí dokonalú hygienu rúk bez potreby mydla a vody, neoplachuje sa!

Viete, že ... Alkohol sa používa ako dezinfekčná látka a ako antiseptikum. Alkohol zabíja baktérie a vírusy. Glycerín má hydratačné účinky na pokožku. Glycerín zvláčňuje a zlepšuje vzhľad pokožky.

Dôležité a nutné: 1) Nanes gél z oboch strán rúk, na chrbát i medzi prstami! 2) Nanášaj dostatočné množstvo, aby boli ruky vlhké! 3) Nechaj pôsobiť 20 až 30 sekúnd, kým sa gél neodparí.

Kedykoľvek "po ruke" - pri cestovaní, v práci, preventívne kedykoľvek a kdekoľvek. využiješ v aute, lietadle, vo vlaku, metra, autobuse, ale aj v reštaurácii, jedálni, na bicykli, v prírode .... na nákupné vozíky, vypínače, kľučky, gombíky vo výťahu, na toalete a verejných WC. ovocná vôňa bez nepríjemných pachov alkoholu 65% alkoholu viac hydratačných látok pre hebkú pokožku (nevysúša ruky) samozrejme aj cez tieto výhody je nutné klasické umývanie rúk vodou a mydlom Na zvýšenú hygienu rúk musíme dbať obzvlášť v období vírusových epidémií. Používaj gély s vysokým obsahom alkoholu! Ruky si umývajte tiež teplou vodou a mydlom oveľa častejšie.

Recyklácia: Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie Tento výrobok je možné vrátiť do 14 dní bez uvedenia dôvodu v rámci záruky spokojnosti. Vrátenie je možné iba v rámci štandardnej záruky spokojnosti.