Kód produktu: SB0710
Dostupnosť: Posledný kus
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
2.79€ 6.99€
Bez DPH: 2.33€

Množstvo


Na hladké povrchy, respiračné rúška i respirátory ... Superčistič sa 70% alkoholom na hladké plochy SUPERSPRAY BACILEX Hygiene +, intenzívny alkoholový čistič hladkých povrchov, rúšok a respirátorov. 100 ml

Viete, že ... 70% alkohol sa používa ako dezinfekčná látka a ako antiseptikum. Alkohol spoľahlivo zabíja baktérie a vírusy.

1) nastriekajte na hladký povrch

2) 20 - 30 sekúnd nechaj pôsobiť !!!

3) Môžeš utrieť vreckovkou

Alkoholová dezinfekcia špeciálnych respiračných rúšok a respirátorov (podľa metodiky ČVUT) Nastriekajte alkoholovú dezinfekciu na respiračné rúško alebo respirátor a nechaj oschnúť a vyvetrať nič neutierajte, vyčkaj , až dezinfekcia úplne uschne ošetrené rúška alebo respirátor berte do rúk len za gumičky alebo stuhy, aby si ich povrch znova nekontaminovali (a) bežné látkové rúška každý deň navyše vyperte na vyvárku 90 stupňov a následne niekoľkokrát prežehlite naparovacou žehličkou.

BACILEX majte kedykoľvek "po ruke" - na nákupoch, v práci, pri cestovaní, preventívne kedykoľvek a kdekoľvek. využiješ ho na nákupné vozíky, vypínače, kľučky, gombíky vo výťahu, na verejných WC, v aute, lietadle, vo vlaku, metra, autobuse, ale aj v reštaurácii, jedálni, na bicykli, v prírode .... jednoduchá aplikácia - vyčkaj 30 sekúnd na pôsobenie! v prípade elektroniky (mobily, tablety, smart hodinky) aplikuj sprej na utierku a tou povrch očisti v prípade, že si nie si istý (á) odolnosťou povrchu, vyskúšaj menšie množstvo na skrytom mieste Na zvýšenú hygienu musíme dbať obzvlášť v období vírusových epidémií. Používaj prípravky s vysokým obsahom alkoholu!

Ekológia: Tento prostriedok je vysoko koncentrovaný. Obsahuje vysoké percento alkoholu. Stačí menšie množstvo oproti klasickým prostriedkom. Neobsahuje zbytočnú vodu, ktorá má za cieľ u obyčajných výrobkov zo supermarketu len zvyšovať celkový objem tekutiny a výhodnosť produktu. Vďaka menšiemu plastovému odľahčenému obalu nášho koncentrátu prospešné pre životné prostredie pri následnom spracovaní odpadových plastov. Ušetríš peniaze za zbytočné nadmerné plastové obaly riedených prostriedkov a ich prepravu do supermarketu. Vďaka tomu získaš len koncentrovaný silu, ktorú skutočne potrebuješ a využiješ. Vznikne menšie množstvo odpadu pre následnú recykláciu plastov. Na zabalenie nášho koncetrátu stačí menší obal. Menší obal pri preprave k tebe vyprodukuje menej emisií výfukových plynov Zaberie menej miesta v domácnosti oproti klasickým nekoncentrovaným prostriedkom. Neničí baktérie v čističkách odpadových vôd. Zelený tip: Tento prostriedok je: Bez chlóru. Bez perborátu. Bez fosfátov. Nikdy nebol, nie je a nebude testovaný na zvieratách.

Recyklácia: Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie. Tento výrobok je možné vrátiť do 14 dní bez uvedenia dôvodu v rámci záruky spokojnosti. Vrátenie je možné iba v rámci štandardnej záruky spokojnosti.