Kód produktu: BB01722
Dostupnosť: Skladom
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
4.99€ 10.99€
Bez DPH: 4.16€

Množstvo


Zaistí dokonalú hygienu rúk bez potreby mydla a vody, neoplachuje sa! Čistiaci gél na ruky HANDGEL BACILEX Hygiene + obsahuje 60% alkoholu, glycerín a Aloe Vera, 500 ml bez pumpičky.

Viete, že ... Alkohol sa používa ako dezinfekčná látka a ako antiseptikum. Alkohol zabíja baktérie a vírusy. Glycerín má hydratačné účinky na pokožku. Glycerín zvláčňuje a zlepšuje vzhľad pokožky. Aloe Vera upokojuje pokožku. Do našich produktov používame extrakt z Aloe Vera Barbadensis.

Dôležité a nutné: 1) Nanes gél z oboch strán rúk, na chrbát i medzi prstami! 2) Nanášaj dostatočné množstvo, aby boli ruky vlhké! 3) Nechaj pôsobiť 20 až 30 sekúnd, kým sa gél neodparí.

Kedykoľvek "po ruke" - v práci aj doma preventívne kedykoľvek a kdekoľvek! v kancelárii, doma, v aute, lietadle, vo vlaku, metra, autobuse, ale aj v reštaurácii, jedálni, na bicykli, v prírode .... na nákupné vozíky, vypínače, kľučky, gombíky vo výťahu, na toalete a verejných WC jednoduchá aplikácia Samozrejme aj cez tieto výhody je nutné používať aj klasické umývanie rúk mydlom. Na zvýšenú hygienu rúk musíme dbať obzvlášť v období vírusových epidémií. Používaj gély s vysokým obsahom alkoholu!

Recyklácia: Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie