Kód produktu: PA06691
Dostupnosť: Skladom
Doprava kuriér GEIS/Slovenská pošta
7.99€ 10.99€
Bez DPH: 6.66€

Množstvo


detailný popis

PARFUMAGE ® (čítaj: parfemáž) je parfumový super-koncentrát pre intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu bielizne aj domova sa zložkou neutralizujúce zvyšky pracích prostriedkov v bielizni. Pridaj ju do posledného plákania namiesto aviváže. Prevoníš bielizeň, domov i toaletu.

NOVÉ BALENIE 750 ML. VÄČŠIE JE LACNEJŠIE!

sensitive

 • Typ vône: veľmi jemná vôňa pleťového mlieka

3 spôsoby použitia PARFUMAGE ®

1. Parfumage ® (čítaj: parfemáž) sa používa namiesto aviváže alebo vonných perličiek (naliješ ju do dávkovača pre aviváž v práčke). Vysoký obsah parfumu zaistí dlhotrvajúcu intenzívnu vôňu. Parfumage možno použiť na všetky typy tkanín. Vrátane funkčného prádla. Môžeš ju bez obavy použiť aj na zimné bundy z drahších materiálov, ktoré možno prať. Aj na spacie vaky, ktoré možno prať. Skrátka všetky prateľné textílie. Kam nemôže aviváž, nastupuje parfumage.
Množstvo si zvolíš podľa seba.
Chceš jemnejšiu vôňu, dáš menej. Chceš výraznú vôňu, potom trochu pridaj. Hraj sa s vôňou. Vyčaruj si tú svoju.                                                  

2. Pridaj parfumage do vedra spoločne s prostriedkom na umývanie podlahy. Parfumový superkoncentrát prevonia celý tvoj dom alebo byt. Intenzitu si zvoľ podľa seba. Máš náladu na jemnú vôňu? Potom daj menej. Máš náladu na silnú vôňu, pridaj viac. Hraj sa. Experimentuj. Tie rozhoduješ.

3. Potrebuješ prevoňať toaletu? Nalej parfumage do stojanu na toaletnú štetku. Kde je vôňa, tam nie sú pachy. Pri každom použití toaletnej štetky potom prevoníš nielen toaletnú misu, ale aj celú miestnosť. Parfumage pravidelne doplňuj.

Používaš sušičku bielizne? Nie je problém!

PARFUMAGE ® sa udrží na bielizni, aj keď sušíš bielizeň v sušičke. Vôňa je stabilná a vydrží na bielizni dlho po vysušení. Voňavé uteráky, obliečky a tvoje oblečenie. Kam nemôže aviváž, nastupuje PARFUMAGE ® wink

PARFUMAGE ® naleješ ju do dávkovača pre aviváž v práčke (posledné pláchanie) a potom bielizeň vysušíš v sušičke.

"KAM NEMÔŽE AVIVÁŽ, nastupujú PARFUMAGE®."

FUNKČNÉ A ŠPORTOVÉ OBLEČENIE?

 • Keď športové prádlo vypereš, tak je aj po vypraní cítiť? Použi PARFUMAGE ® do posledného plákania. A je po probléme. Neboj, všetko dobre dopadne!
 • Pretože na väčšinu funkčných textílií a vlákien výrobcovia neodporúčajú používať aviváž. Prevažne sa jedná o funkčné prádlo a športové oblečenie, bundy a spacáky. Ale práve športovci sa najviac potia a je teda dôležitá sviežosť a príjemná vôňa bielizne.

UTERÁKY a OSUŠKY?

 • Niekto aviváž na uteráky používa a niekto zase nepoužíva. Pokiaľ na uteráky aviváž nepoužívaš, tak použi PARFUMAGE ®. Uteráky budú krásne voňať a pritom si zachovajú perfektnú savosť.
SVETRE A PLETENÉ VÝROBKY?

 • Tiež u nich môžeš použiť PARFUMAGE ®. Nie je problém. Ani tie najjemnejšie materiály, ktoré možno prať nie sú pre parfumage problém.

ŠPORTOVÁ OBUV?

 • Áno, ak budeš prať športová obuv, potom do plákacej kúpele pridaj aj Parfumage ®. Bez obáv. Len tomu pomôžeš.

Jeansové ODEVY?

 • Pokiaľ na štítku jeansov nájdeš informáciu "Do not use a fabric softener (prekl: nepoužívať zmäkčovadlá)", tak môžeš opäť použiť parfumage.
  Pretože ... kam nemôže aviváž, nastupuje PARFUMAGE ®.

Môže sa parfumage kombinovať s avivážou?
Áno. Parfumage môžeš pridať aj k aviváži podobnej parfumácie. K našim avivážnym kondicionérom to však považujeme za zbytočné. Sú dostatočne parfumované.
Odporúčame však dodržiavať jedno pravidlo. Ak budeš parfumage pridávať k nejakej aviváži, tak vyberaj takú kombináciu, ktorá sa bude dopĺňať a umocní tak celkovú vôňu.
Kvetinové vône parfumage kombinuj s kvetinovou avivážou a svieže citrusové vône kombinuj so sviežou avivážou. Skús to. Experimentuj. Hraj sa.

 • NOVÁ FĽAŠA GoEco ZO 100% recyklátu (vytriedený a umytý plast)
 • 100% hmotnosti tejto fľaše tvoria plasty, ktoré ľudia vytriedili a odovzdali do zberu

Ekológia

Ekologicky šetrný výrobok. Tento výrobok je vyrobený čisto zo surovín, ktoré nemajú negatívny vplyv na životné prostredie.
Navyše je koncentrovaný, takže v porovnaní s vonnými perličkami od konkurencie postačí menší obal a vznikne teda menej odpadu na recykláciu.

zelený tip

Tento prostriedok je:

 • Bez chlóru.
 • Bez perborátu.
 • Bez fosfátov.
 • Nikdy nebol, nie je a nebude testovaný na zvieratách.

Posledná kvapka

 • Využi drogériu aj kozmetiku do poslednej kvapky.

 • Fľaše od čistiacich prostriedkov alebo kozmetiky najprv vypláchni, roztok použi na pranie, umývanie alebo čistenie a využi  je vždy do ich poslednej kvapky.
 • Až vypláchnuté fľaše recykluj do plastových zberných kontajnerov.
 • Ušetríš peniaze a zároveň prispeješ k ochrane prírody pri druhotnom spracovaní plastov.
 • Vypláchnuté fľaše sa jednoducho recyklujú a spracovávajú lepšie

Vyrobené v ČR

 • Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici.
 • od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie a kozmetiky.

 • Sme právom hrdí, že sa naša značka DEDRA INNOVATIONS a jej prácou, umývacie a čistiace prostriedky a kozmetika získala certifikát GREEN BRANDS. Zaradila sa tým medzi popredné značky na medzinárodnom trhu, ktorým záleží na životnom prostredí a udržateľnom rozvoji heart